HARRODS KUBUŚ PUCHATEK I „VITIBIS”

1059

Tego jeszcze nie było! Złotoryjski „Vitbis” przygotował oryginalną akcję promocyjną na swoje produkty „bombkowe”. 

– Na promocję zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Złotoryi przy Legnickiej 31 – mówi Janusz Prus, prezes „Vitbisu”. – Każdy dzień przynosi miłe niespodzianki.

Od poniedziałku

Zakupy można zaplanować zależnie od gustów kupującego lub osoby dla której chcemy kupić prezent. Poniżej przedstawiamy „rozpiskę” rabatów, prezentując rodzaje produktów, które po atrakcyjnej cenie można zakupić konkretnego dnia tygodnia:

Poniedziałki: bombki nietypowe (np. sople, owale, tak zwane kształtki), świeczniki – bombki z otworem do umieszczenia świec – idealne na stół bożonarodzeniowy, na okno. Około sto wzorów takich świeczników można znaleźć w ofercie „Vitbisu”.

Wtorki – wszystko związane z Disneyem.Takie bajki jak „Kraina lodu”, „Myszka Miki”, „Kubuś Puchatek”, auta McQueen – to gratka dla młodszych i starszych miłośników bajkowych hitów. Poza tym we wtorki rabatem objęte są także bombki luzem – tradycyjne, różne wzory i kolory.

Środy – bombki bogato dekorowane, duże „150”, bombki nadające się jako stroik na oknie, na wstążce.

Weekendowo (piątki i soboty) – wszystkie końcówki ekskluzywnych serii amerykańskich. To bombki, które trafiają do najdroższych sklepów na świecie (Harrods) czy popularnej amerykańskiej sieci marketów Lowe’s.

Dla każdego

Bombki w promocji będą na kieszeń każdego. Najtańsze kosztują zaledwie pięćdziesiąt groszy!

Promocja trwa do 24 grudnia, czyli spóźnialscy jeszcze w Wigilię mogą kupić oryginalny prezent pod choinkę. Rabat wynosi od 10 do 20 procent na produkty w danym dniu promocyjnym.

Do dużych bombek czy kształtek można kupić w sklepie firmowym „Vitbisu” stojaki (srebrne i złote).

Złotoryjskie cudeńka są dosłownie dla każdego. Niedługo do Warszawy pojedzie prezydencka choinka na której zawiśnie pięćset biało-czerwonych, złotoryjskich bombek. Stanie ona w gabinecie Pana Prezydenta Andrzeja Dudy. Warto wspomnieć, że ozdobiona w ub.roku przez „Vitbis” choinka w sali kolumnowej, także zdobić będzie Pałac Prezydencki. Zapewne niejednokrotnie zobaczymy je w TV. W Legnicy, Bolesławcu, we Wrocławiu…

Złotoryjskie asortymenty z „Vitbisu” można zakupić w sklepie firmowym, który jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 16.00 oraz w soboty od 9.00 do 13.00. Prowadzona jest również sprzedaż internetowa: www.vitbis.com (transport jest bezpieczny).

Ponadto złotoryjskie bombki od 1 grudnia są do kupienia na firmowych stoiskach, m.in.:

Legnica – Galeria Piastów,

Bolesławiec – Galeria City Center,

Wrocław – Centrum Handlowe BOREK, Galeria Arkady, Galeria Factory,

Gliwice – CH Europa Centralna,

Katowice – Trzy Stawy,

Bydgoszcz – Galeria Pomorska,

Zielona Góra – Galeria Focus.

W ciągłej sprzedaży złotoryjskie bombki można kupić w niemal wszystkich sieciach handlowych.

(tr)
Fot. Marek Szpyra

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułNAGRODZILI
Następny artykułWIECZÓR Z BARDAMI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here