Kamola zaśpiewała w Kamiennej Górze

620

Koncertem przedpremierowym, w kultowym Klub Muzyczny Luz & Blues w Kamiennej Górze był miejscem przedpremierowej prezentacji najnowszej płyty Patrycji Kamola.

„Nadejdzie lepszy czas” to tytuł drugiej solowej płyty Patrycji. Poprzednia płyta „Czekając na miłość”, wydana w 2016 roku, osiągnęła status „Złotej Płyty” i zainspirowała pochodzącą  z Legnicy kompozytorkę i wokalistkę,  do nowych, muzycznych poszukiwań.

  • Na nowej płycie połączyłam jazz z muzyką pop, dodając trochę funky i rocka, dzięki czemu moje dwa single „Rozbitkowie” i tytułowy „Nadejdzie lepszy czas” znajdują się obecnie na kilkudziesięciu regionalnych i ogólnopolskich listach przebojów. Tak naprawdę różnorodna przestrzeń artystyczna osiągnięta przeze mnie w tym projekcie, nie ma zamkniętego charakteru i stwarza dla mnie możliwość budowania nowego rodzaju muzycznej relacji z publicznością, czego przykładem są pozytywne opinie moich fanów i słychaczy, po koncercie w Kamiennej Górze. Pragnę promować muzykę świeżą, inspirującą, taką która łączy różne brzmienia i style. Doskonałą ilustracją tych słów są muzycy zaproszeni przeze mnie do tego projektu, na co dzień koncertujący z wieloma gwiazdami muzyki rozrywkowej. Płyta „Nadejdzie lepszy czas” to podróż po wielu gatunkach muzycznych za sprawą moich kompozycji i tekstów oraz pop – rockowych korzeni współpracujących ze mną muzyków. Ten projekt, to również mój wokalny eksperyment z nowymi, muzycznymi pejzażami, niecodziennymi podziałami rytmicznymi i brzmieniowymi – mówi Patrycja Kamola.

(ek)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZ Muzyką Dawną
Następny artykułNagroda dla Orłosia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here