KOMASA WE WROCŁAWIU

818

Artystka rusza w II częsc Trasy ‚Come Tour’ ostatni raz w tym roku odwiedzi najważniejsze miasta w Polsce. W piątek zagra we Wrocławiu!

Na koncertach można usłyszeć materiał z debiutanckiej płyty ale w aranżacjach których nie można było usłyszeć na wcześniejszych koncertach.
Dodatkowo Mary wraz z zespołem zaprezentuje kilka nowych utworów z nadchodzącej płyty.

II CZĘŚĆ TRASY COME TOUR

14.10 – Wrocław , Stary Klasztor
http://bit.ly/ComeTourWroclaw
15.10 – Kraków, Centrum Dydaktyki AGH
http://bit.ly/ComeTourKrakow
16.10 – Katowice, Hipnoza
http://bit.ly/ComeTourKatowice

Dodatkowo artystka podzieliła sie z Fanami nowym Video do utworu ‚Oh Lord’ wyreżyserowanym przez jedną z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrass’u oraz nowoczesnej elektroniki.

<http://warnermusic.us11.list-manage.com/track/click…>

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nie ingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułZDROWE ODŻYWIANIE
Następny artykułNARODOWE CZYTANIE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here