GA-GA Zielone Żabki, The Ramoles  i The  Vets 

473

GA-GA Zielone Żabki, The Ramoles  i The  Vets  zapraszają  na punkowe  Zaduszki  do wrocławskiego  klubu DK Luksus (ul. Wita Stwosza 16). Sobota  2-ego listopada. Początek o godzinie  20.

 

Ga-Ga Zielne Żabki na punkowej trasie ! Na koncertach usłyszycie sporo oldskulowych utworów – w związku z reedycją po 25 latach debiutanckiej płyty Ga-Ga zagra Rebelię! W 2018 roku minęło 30 lat od wygranej Zielonych Żabek w Jarocinie, z tej racji będzie sporo utworów z tamtego okresu. Nie zabraknie również nowości, ekipa pilnie pracuje nad nową płytą, na koncercie we Wrocławiu usłyszycie kilka najnowszych, jeszcze niepublikowanych utworów!

ZIELONE ŻABKI i GA-GA to dwa jaworskie  zespoły które na przełomie lat 80 i 90 namieszały sporo w polskiej, niezależnej, scenie muzycznej, głównie za sprawą Festiwalu w Jarocinie. Ich muzyka przetrwała lata, a teksty pisane wtedy, zaskakują aktualnością. Główną postacią w tych działaniach jest Smalec – wokalista, basista, gitarzysta, autor tekstów.

Koncerty GA-GA-ZŻ są zawsze energetyczne – widzimy ich w dobrej formie, zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Nowe kawałki i oldskulowe numery jak „Kultura” czy „Olewaj system” są skuteczne w każdych warunkach – to zawsze punkrockowa mieszanka wybuchowa!

The RAMOLE’S – to 100% NYC punk-rock band z Wrocławia.
Ekipa która czuje misję, misję wskrzeszania historii.
We trójkę, czyli:
Lalka Ramol – gitara basowa/vokal
Juzek Ramol – gitara elektryczna/vokal
Mojkel Ramol – perkusja
Wykonują utwory legendarnej grupy The Ramones, nie cofając się również przed tworzeniem polskich wersji tekstów, oraz własnych aranżacji największych hitów złotej ery PunkRock-a z legendarnego CBGB, serwując wszystko z energią o wysokich watach.
Jeśli znane są ci utwory “BLITZKRIEG BOP“ lub “NOW I WANNA SNIFF SOME GLUE“
to nie powinno Cię zabraknąć!

THE VETS
W wyniku szeregu zbiegów okoliczności pod koniec roku 2017 we  Wrocławiu Sznyta, Marek i Daniel postanowili wspólnie od czasu do czasu pograć bliżej nie określone dzwięki punkskareggae. Pierwsze  koncerty  to w  zasadzie rok 2019 (m.in. na Podwodnym Wrocławiu). W  składzie  m.in.   Pajdo (ZWŁOKI, STAN OSKARŻENIA),  Sznyta (DOBRA DOBRA),  Daniel (SAKRA), Borys (Brambory A Zelenina).

(sz)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułDla Stasiastego
Następny artykułPamiętajmy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here