Oferta dla aktywnych!

675

Przez cały rok zapraszamy aktywnych z  naszego regionu na obóz sportowy na którym nie zabraknie relaksu oraz aktywnie spędzonego czasu!


Celem obozu jest stworzenie warunków w których można w spokoju odpocząć od miejskiego zgiełku w agroturystycznej atmosferze, nawiązanie nowych relacji oraz udział w dużej ilości treningów, ukierunkowanych na poprawę zdrowia, uwzględniających wzmacnianie organizmu przeciw covid.

W programie…

… wyjazdu między innymi: – 6 treningów zdrowotnych (nauka wzorców ruchowych, stretching, mobility, niekonwencjonalne ćwiczenia, elementy treningu siłowego) – rano
– 5 treningów oddechowo-relaksacyjnych – popołudnie/wieczór – 2 masaże relaksacyjne (istnieje możliwość dokupienia dodatkowych u masażysty) – wyżywienie w formie szwedzkiego bufetu (3 posiłki, również opcje lactose & gluten free, wege, normal)
– wykład nt. Żywienia – wycieczka piesza górskim szlakiem – impreza integracyjna.

Z naturą

W cenie obozu zawarta jest również możliwość korzystania z atrakcji oferowanych przez agroturystyczne gospodarstwo Muflonik takich jak:
– sauna fińska
– duży zadbany ogród
– bezpośredni kontakt ze zwierzętami domowymi (owce, muflony, kozy, psy)
– miejsce na grilla i ognisko
– pole do siatkówki i kometki
– możliwość wypożyczenia rowerów (za niewielką odpłatą)
– stół do bilardu i tenisa stołowego
oraz wiele innych: https://muflonik.pl/oferta/
Uczestnicy obozu będą mieli możliwość skorzystać także z bazy rekreacyjno-kulturalnej Kamiennej Góry.

Relaksacyjnie

Obóz odbywa się w bardzo spokojnej okolicy z której jest bardzo dobry dojazd do wielu atrakcji turystycznych. Uczestnicy będą mieli dużo swobody jeśli chodzi o zwiedzanie. Prowadzący zajęcia to doświadczeni i uznani fachowcy. Zapewniamy luźną atmosferę i dobrze spędzony tydzień podczas którego można odpocząć i nauczyć się czegoś przydatnego dla swojego zdrowia. Warunki noclegów są w standardzie agroturystycznym a nie pięciogwiazdkowego hotelu. Każdy uczestnik ma zapewnioną polisę ubezpieczeniową OC. Przyjazd własnymi samochodami (bezpieczne miejsca parkingowe na miejscu w cenie) w niedzielę wieczorem, sprawy organizacyjne oraz luźny wieczór.

Kadra

Prowadzący treningi: Trener przygotowania motorycznego, trener Mariusz Szpyra, Fizjoterapeuta, trener Marek Purczyński, Fizjoterapeuta, masażysta Patryk Ragan.

Miejsce obozu: Agroturystyka Muflonik, Miszkowice
https://muflonik.pl/

Limit uczestników: 20 osób (grupy treningowe podzielone na max 10 osób w jednej)
Pokoje 1 i 2 osobowe. Oferta skierowana do osób pełnoletnich. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na maila mediama@op.pl lub telefonicznie: 531642792. Serdecznie zapraszamy

(sz)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here