EMS w Polkowicach

327

Polkowickie Studio EMS zaprasza miłośników zdrowego trybu życia na treningi.

 

W kameralnym miejscu, z dobrym dojazdem, a dla wielu mieszkańców Polkowic w zasięgu kilkuminutowego spaceru – na ul. Legnickiej 5A. Dojazd z Lubina, Głogowa, legnicy, Przemkowa oraz okolicznych miejscowości to od dziesięciu do dwudziestu minut. Trasa S3 robi różnicę 😉

Trening…

… EMS całego ciała, jest wysoce efektywną i oszczędną czasowo metodą treningową służącą zwiększeniu siły i masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Sesja treningowa trwa zaledwie 20 minut i jest zawsze prowadzona przez wykwalifikowanego trenera, który monitoruje trening i jego efekty. Systematycznie, raz w tygodniu wystarcza do osiągnięcia indywidualnych celów, a skuteczność treningów potwierdzona jest w licznych badaniach naukowych.

Oznacza to, że trening EMS może być regularnie planowany i indywidualnie monitorowany przez obie strony. Tydzień po tygodniu, otrzymujemy odczuwalny bodziec treningowy, który gwarantuje nam osiągnięcie celu z największą efektywnością.

Dzięki…

… opiece certyfikowanego specjalisty, trening EMS jest „treningiem indywidualnym/personalnym”, w którym to trenerzy odgrywają decydującą rolę. Ich zadaniem jest znalezienie równowagi pomiędzy poziomem możliwości, a celami klienta, oraz zapewnienie pomyślnej realizacji poprzez indywidualną motywację. Jednym z głównych zadań trenera jest monitorowanie przestrzegania terminów. Wyrobienie sobie nawyku powoduje zmianę początkowej motywacji treningowej, na trwałą i całościową zmianę naszych przyzwyczajeń, wliczając w to bardziej aktywny styl życia!

Rozpocznij…

… przygodę ze sportem w nowoczesnym studio treningowym EMS Polkowice.

E.M.S. to świetny wstęp do rozpoczęcia swojej przygody ze sportem. Bardzo dobre rozwiązanie jako uzupełnienie twojej aktywności fizycznej.

W polkowickiej placówce będą się odbywać szkolenia na temat ruchu, zdrowia, treningu, poprawnego funkcjonowania organizmu, prowadzone przez cenionych specjalistów z całej Polski. Oprócz tego, wraz z rozwojem E.M.S. Polkowice, pojawią się usługi związane z odnową biologiczną, rehabilitacją czy regeneracją.

Już niedługo uruchomiona zostanie strona www.emspolkowice.pl, poprzez którą dowiecie się Państwo o najnowszych inicjatywach EMS Polkowice. Informacje także na fb/EMSPolkowice oraz na instagramie.

Zapraszamy, zapisy już od teraz. Tel. 531642792. Polkowice ul. Legnicka 5A.

Fot. Natalia Bijata

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKathia w Wołowie
Następny artykułAlmanach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here