ROWEREM ZA MIASTO

1015

Po raz pierwszy  w  tym roku Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy zachęca do udziału w Wycieczce Rowerowej za Miasto.

W niedzielę 6 kwietnia br. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Legnicy organizuje Wycieczkę Rowerową za Miasto z Legnicy do Kunic. Start o godz. 11.00 spod siedziby OSiR przy ul. N.Marii Panny 7.
Trasa prowadzić będzie nowo wybudowaną ścieżką rowerową do Ziemnic następnie do Grzybian. Tam na placu zabaw cykliści zatrzymają się na krótki odpoczynek z ciepłym posiłkiem. Organizator zaserwuje gorące  ziemniaki z parnika z masłem. Dalsza droga prowadzić będzie przez  Rosochatą, Jaśkowice do Kunic  na Ośrodek LOK.
Po ponad 20 kilometrowej trasie rowerzyści odpoczną przy ognisku i poczęstowani zostaną kiełbasą z grilla oraz napojami.
Impreza zakończy się ok. godz. 15.30. Powrót do domu we własnym zakresie.
Zgłoszenia przyjmowane są do 4 kwietnia w siedzibie OSiR, tel. 76 723 38 01, email: ci@osir.legnica.pl lub osobiście  w dniu imprezy od godz. 9.30. Liczba uczestników ograniczona do 200.  Wpisowe – 5  zł rowerzyści indywidualni, 10 zł rodzina.
W  rajdzie  mogą wziąć udział  rodziny i rowerzyści indywidualni (dzieci do 11 lat tylko pod opieką rodziców ), osoby niepełnoletnie muszą posiadać pisemną zgodę  opiekunów.
Uczestnicy rajdu ubezpieczeni są od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Trasa zabezpieczona będzie przez Policję, Straż Miejską, Ratowników Medycznych oraz służby porządkowe Organizatora.
Serdecznie zapraszamy !

(JS)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here