BLUESOWO W LUBINIE

950

18 IX GODY. 19.00 Polski Dzień Bluesa – VIII Edycja Zagrają: Midnight Blues, The Mohers Band i Hard Times, Klub Pod Muzami, bilety 30 zł (w dniu koncertu 40 zł).

Midnight Blues powstał w 2007 roku (obecny skład skrystalizował się w 2015 roku). Muzyka zespołu to szeroko rozumiany blues z elementami rocka i fusion. Grupa startowała w wielu przeglądach bluesowych zajmując wysokie miejsca, najczęściej pierwsze.

Zespół The Mohers Band powstał w październiku 2007 r. Jesteśmy grupą rock’n’rollowych zapaleńców i każdy z nas jest z innej „bajki” muzycznej rzecz jasna. Różnica temperamentów oraz zróżnicowane gusta muzyczne członków bandu sprawiły, że muzyka zespołu nie jest tylko bluesowa czy też tylko rockowa. Jest to mieszanka, wypadkowa naszych preferencji, upodobań czy też fascynacji muzycznych.

Hard Times to trzech muzycznych gentlemanów z Krakowa grających trochę bluesa, trochę folku, trochę na smutno o miłości i trochę na wesoło o urokach życia. Grają piękne, pozbawione niepotrzebnej egzaltacji piosenki, pełne szorstkiej, męskiej liryki, ściskające za gardło lub porywające do tańca. Są zapraszani na międzynarodowe festiwale, bo nikt wcześniej nie mieszał gospel z flamenco ani bluesa z krakowską balladą.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułWARSZAWA JEST W MOIM SERCU
Następny artykułFORUMOWO

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here