GABRIEL FLESZAR

2286

Gabriel Fleszar  podaje swoją muzykę na różne sposoby – wszystkie są baaardzo smaczne!!!

Znany i ceniony polski wokalista, aktor, poeta – przeboje „Kroplą deszczu”, „Bilet do nieba” czy „Kto panem kto sługą” zna praktycznie cała Polska. Jego koncert to energetyczny rockowy show grany z muzykami 100% live.

Zależnie od życzeń organizatorów może wystąpić z zespołem lub akustycznie.

 

Ale Gabriel Fleszar  ma  także przygotowany program, który cieszy się ogromną popularnością w szkołach:

„Wolności oddać nie umiem” to trwający 90 (+/-5) minut recital słowno-muzyczny przygotowany pod kątem profilaktyki uzależnień przygotowany dla młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. W trakcie spotkania artysta prezentuje opowieści ze swojego (i nie tylko) życia mające przestrzec przed wchodzeniem na drogę uzależnień. Skupia się głównie na uzależnieniach najbardziej zagrażającym zdrowiu i życiu (papierosy, alkohol, narkotyki, dopalacze) ale śladowo sygnalizuje również problem a propos uzależnień cywilizacyjnych (smartfon, komputer, internet). Opowieści przedzielone są piosenkami (wykonanymi przez artystę 100% na żywo, z gitarą), które czasem są nawiązaniem do programu a czasem po prostu muzycznym przerywnikiem. Artysta jeśli jest taka potrzeba przywozi własny sprzęt nagłaśniający. Cieszy się bardzo dobrym odbiorem wśród młodzieży (ponad 500 spotkań przez 4 lata). Program został przygotowany we współpracy ze specjalistami z zakresu profilaktyki uzależnień.

 

 

Kolejna propozycja Gabrysia to: 

A3 Format (Gabriel Fleszar, Kostek Andriejew – przy promocji koncertu może być używane nazwisko „Fleszar”) – projekt głównie klubowy, akustyczny (aczkolwiek grający również plenery) – czas występu do uzgodnienia  w zależności od okoliczności ale min. 1h 15 min; w klubach gra również systemem setowym

Proponujemy także formację  QLHEAD/FLESZAR:

QLHEAD/FLESZAR to nowy, unikalny duet na scenie elektronicznej. Zderzenie dwóch odmiennych osobowości artystycznych, które w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem obu muzyków daje niesamowicie świeży efekt. Minimal, house, idm, a to wszystko przyprawione charyzmatycznym męskim wokalem i przestrzenną gitarą.

 

Kontakt: tel. 602 49 84 25

e-mail:  mediama@op.pl

 

 

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTHE LESS
Następny artykułJOLANTA TARNAWA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here