JOLANTA TARNAWA

2610

„Jest przepysznym cukierkiem przyprawionym niewielką, ale bardzo skuteczną dawką jadu”, który sprawia, że od czasu do czasu poważniejemy, słuchamy, zachwycamy się jej radością śpiewania, muzykowania na scenie, a także radością życia…

Zanim związała się z zespołem, poszukiwała swojego miejsca na scenie, śpiewając w chórze, występując na licznych koncertach w Polsce jak i za granica, biorąc udział również w występach konkursowych. Muzyka układając jej podróż przez życie pozwoliła spotkać na jej drodze Annę Czerską, która ożywiła jej wrażliwość, porywając ją swoim doświadczeniem.

Dziś Jolanta Tarnawa reanimuje życie muzyczne, gwarantując nam jakość i poziom muzycznych propozycji tym samym uzależniając nas od siebie, bo wielu z jej radości śpiewania, a także bardzo prywatnej radości życia, pragnie uszczknąć cząstkę, zabrać ze sobą i po nią wrócić.

Współpracuje z Tomaszem Lubertem, jednym z najlepszych polskich  kompozytorów i producentów muzycznych. Teksty  dla Joli pisze znakomity Michał Kozłowski, laureat nagrody WARTO 2015, w kategorii literatury.

Koncerty Joli Tarnawy to z jednej strony ciepły klimat, ale również ekspresja i energia. Jest tu i pop i folk i rock.

Kontakt: tel. 602 49 84 25

e-mail: mediama@op.pl

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułGABRIEL FLESZAR
Następny artykułALEKS GALA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here