LVN PRZYSPIESZA

146

W piwnicy Starego Obserwatorium przy ul. Piotra Skargi 18a we Wrocławiu otworzyła się nowa przestrzeń klubowa, stawiająca na otwartość muzyczną.

LVN nie jest klubem w klasycznym sensie tego słowa. Zamiast cotygodniowych imprez, organizatorzy udostępniają nieregularnie salę dla ekip odpowiedzialnych za popularne cykle imprez z całej Polski. W ten sposób odwiedzający LVN mogą za każdym razem liczyć na świeżą dawkę dźwięków i doznań.

  • Skupiamy się na zapraszaniu organizatorów klubowych, którzy oferują swoje różnorakie podejście do muzyki elektronicznej – mówi ekipa  LVN. – W naszych podwojach swoje wizje zaprezentowali choćby K-HOLE TRAX, Szok, Breslau Techno, Gdańska Szkoła Disco, Zaćmienie, Gain czy Raw Saw.

W najbliższych miesiącach w LVNie zagrają choćby Lekka Jazda, Sept, Brutaż, Acidotropicalia, Earth Trax czy Newborn Jr. Jednocześnie LVN stara się aktywizować miejscowych młodych miłośników poszukującej elektroniki, zarówno udostępniając im sprzęt i wiedzę techniczną podczas Otwartych Decków (na których każdy może zagrać i podzielić się swoją pasją), jak i skupiając ich wokół organizowanych oddolnie inicjatyw.

Najbliższa impreza w piątek  5 stycznia w godzinach 23:00 – 4:00

– Tym razem na serio nie wiemy co będzie zagrane – mówią gospodarze. – Pokręcony house, afrodźwięki, wycofane electro, prujące do przodu disco i filtrowane szaleństwo.
Zadba o to zróżnicowana ekipa z całej Polski, ponieważ jest i żagański słodki książę, hrabina z Warszawy o malowanych paznokciach i wrocławski proletariusz, który je chleb i inne.
Będzie ciekawie, to pewne.

Zapewnią to:

Patryk Niedziela aka Clap Track
https://web.facebook.com/patrykniedzielapl/

DJ Mały Blancik
https://web.facebook.com/djmalyblancik/

Wojtek Furmaniak
https://web.facebook.com/wojtekfurmaniak80/

Start: 23:00
Wejście: 10 PLN

LVN – Piotra Skargi 18a, po schodach w górę i w dół.

Prosimy o powstrzymanie się od wykonywania zdjęć w trakcie imprezy. Dziękujemy.

(LVN)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułBOLESŁAWIEC W LEGNICY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here