POMAGAMY

1247

We wrześniu ubiegłego roku na legnickim osiedlu Kopernika doszło do wypadku. W wyniku wybuchu butli gazowej zostali poszkodowaniu pracownicy jednej z firm. Nie są to majętne osoby.  Nasz portal współorganizuje koncert charytatywny, który odbędzie się 9 lutego w Legnicy, w znanym z wielu imprez muzycznych SkyClubie. Początek o godzinie 19. Wstęp wolny.

Naszymi partnerami organizacyjnymi  są SkyCenter w Legnicy oraz Fundacja Zielona Akcja. Patronat medialny objęły liczne  media.

Chcemy  pomóc poszkodowanym w wybuchu, aby oprócz rozwiązania problemów prawnych (niedawno był na ten temat reportaż w TVP 2), mogli także wrócić do zdrowia. Podczas koncertu odbędzie się licytacja atrakcyjnych gadgetów. Natomiast część muzyczna zapowiada się równie interesująco.

Wystąpią:

IRIS – dolnośląska, mająca swoją siedzibę w Nowej Wsi Legnickiej, formacja rockowa, której doświadczeni członkowie mają w cv nawet wygraną w festiwalu… szantowym. Ale podczas legnickiego koncertu zaprezentują wyłącznie premierowe i rockowe kawałki. Wprawdzie zapowiadają, że są akurat w momencie zmiany nazwy kapeli, ale to może  być  dobry moment  na kolejny krok w ich karierze.

THE VETS czyli jak wynika z nazwy… weterani polskiej sceny. W ich przypadku chodzi o scenę punkową i nowofalową. Tworzyli jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku. Gitarzysta pamięta pierwszych punków jeleniogórskich, basista tworzył pierwsze legnickie zespoły nowofalowe, wokalista przed laty, wraz z zespołem SAKRA, grającym ska, wygrał Muzyczną Bitwę Radia Wrocław. Saksofonista tworzył  przed laty legnicki The Gonzaless.

NIKOLA WARDA&MARCIN GOŁDA. Legnicka (choć od pewnego czasu także wrocławska) Nikola znana jest z programów „Must be the music” i „Voice of Poland”. Jej piękny głos zachwyci każdego

PATIKA – PATRYCJA KAMOLA, najnowszy projekt muzyczny Patrycji Kamoli spodoba się miłośnikom pop rockowych dźwięków. Patrycja dotąd była bardziej znana w kręgach jazzowych, jej debiutancka płyta została uznana w Polskim Radio za jedno z wydarzeń muzycznych ubiegłego roku.

(sz)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułKROTOS NAGRODZONY
Następny artykułTYTUS, ROMEK I …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here