GRRRAMY!

803

Zapraszamy w piątek 9 lutego na godzinę  19  na koncert  do legnickiego SkyClubu przy ul.Zlotoryjskiej. Zagrają m.in. Nikola Warda, Patrycja Kamola i The Vets. Wstęp wolny.

We wrześniu ubiegłego roku na jednym z legnickich osiedli doszło do wypadku. W wyniku wybuchu butli gazowej zostali poszkodowani pracownicy jednej z firm. Nie są to majętne osoby. Chcemy im pomóc, aby oprócz rozwiązania problemów prawnych (niedawno był na ten temat reportaż w TVP 2), mogli także wrócić do zdrowia.
Podczas koncertu, nad którym patronat objął portal  brzmieniemiasta.pl, odbędzie się licytacja atrakcyjnych gadgetów, usług (o których będziemy tu na bieżąco informować). Natomiast część muzyczna zapowiada się równie interesująco.
Wystąpią:
– IRIS
– THE VETS
– NIKOLA WARDA &MARCIN GOŁDA
– PATIKA – PATRYCJA KAMOLA

 

IRIS – to ekipa doświadczonych scenicznie muzyków, którzy w większości kiedyś tworzyli znany i rozpoznawalny na Dolnym Śląsku zespół – ZEMSTA POSEJDONA.
Jak sami twierdzą: w ich żyłach płynie różnorodna muzyczna krew. Wraz z niewielkimi zmianami w składzie w ostatnim czasie ewoluowała również ich stylistyka. Dziś są to już rytmy rockowe, bluesowe, a nawet latynoskie. Zapowiadają, że po tą nazwą już raczej nie wystąpią, ale skład jak najbardziej jest już stabilny.

THE VETS – większość członków tego zespołu to prawdziwi weterani polskiej sceny muzycznej, którzy swoje pierwsze przygody na scenie rockowej, przeżywali jeszcze w ubiegłym wieku. Dwójka z nich, w latach osiemdziesiątych, grała w legnickiej formacji THE GONZALESS (jeden z nich z powodu choroby nie zagra ) , a gitarzysta i wokalista zespołu zwany „Arturro” na początku lat 80, ze swoim charakterystycznym irokezem na głowie, współtworzył scenę punkową w Polsce. Daniel – wokalista zespołu przed laty, był liderem wrocławskiego zespołu SAKRA. Starszych kolegów wspiera perkusista Bartek, występujący w wielu wrocławskich projektach muzycznych.

Nikola Warda i Marcin Gołda –  Nikola Warda  od kilku lat spontanicznie łączą swoje siły, by obecnie z powodzeniem koncertować na wielu scenach w całej Polsce. Nikola brała udział w kilku programach muzycznych, np. „Bitwa na Głosy” i „Must be the music”. Za swoje największe osiągnięcie uważa występ na Festiwalu Przystanku Woodstock, wraz z zespołem Farben Lehre. Od kilku lat z dużym sukcesem występuje ona z Marcinem Gołdą – doświadczonym gitarzystą z którym tworzy wiele własnych projektów muzycznych.

„PatiKa”– to nowe, rockowe wcielenie wokalistki jazzowej – Patrycji Kamola, która w tym roku promuje swój najnowszy singiel „Nadejdzie lepszy czas” zapowiadający jej drugą solową płytę. Jak ona sama twierdzi: zawsze pragnęła połączyć muzykę popową, bluesową i funky, a po sukcesie swojej pierwszej płyty „Czekając na miłość” obecnie chce pokazać się z nowej, całkiem odmiennej strony. Obok Patrycji wystąpią:
– charyzmatyczny perkusista – Michał „Bandaż” Bednarz znany z zespołu „Trzynasta w Samo Południe”,
– gitarzysta – Łukasz Parlicki, muzyk dobrze znany legnickiej publiczności z uczestnictwa w wielu projektach rockowych,
– Jakub Gościniak, zielonogórski pianista i kreator wielu stylów muzycznych,
– basista – Michał Kuźmicki wszechstronny muzyk związany z wrocławską sceną muzyczną,

Kochani to nie wszystko! Cała imprezę, w iście sportowym stylu poprowadzi dobrze znany legniczanom – Paweł Mikołajczak !!!

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułTYTUS, ROMEK I …
Następny artykułDEBIUTY PŁYTOWE W 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here