Patrycja „PatiKa” Kamola & Gabriel Fleszar

620

Spotkali się w Grimond Studio, gdzie nagrali wspólnie singiel „Rozbitkowie 2018”, a już w marcu ruszają w trasę koncertową promującą ich wspólny projekt i nową płytę Patrycji „PatiKa” Kamola „Nadejdzie lepszy czas”.

Formacja muzyczna, której trzon stanowią dwoje wokalistów – Patrycja Kamola i Gabriel Fleszar to doskonała fuzja muzyki popowej z domieszką funky i rocka, nasycona ogromną dawką energii, mocy oraz pozytywnych emocji. Wzorując się na najlepszych światowych sławach, wspólnie oni tworzą muzykę będącą mieszaninążnych stylów, dającą słuchaczowi poczucie wolności opartej na przyjemnej dla ucha harmonii dźwięków.

Charakterystyczne głosy tych dwoje wokalistów nadają ton projektowi, który zdaniem ich fanów wkrótce będzie absolutnym hitem tego roku. Jest to również tryumfalny powrót na scenę Gabriela Fleszara, który po wielokrotnym sukcesie swoich radiowo – telewizyjnych hitów: „Kroplą deszczu” i „Bilet do nieba” w towarzystwie Patrycji Kamola – laureatki konkursu „Płytowy Debiut 2017 Roku”, chce podkreślić swój rockowy rodowód. Dopełnieniem tych dwojga wokalistów jest ich sekcja muzyczna złożona z zawodowych muzyków grających na co dzień z wieloma gwiazdami muzyki pop.

Zespół tworzą:

Patrycja Kamola – wokal. Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach i laureatka kilkudziesięciu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów wokalnych. Swój warsztat wokalny prezentowała na koncertach obok takich gwiazd muzyki światowej jak Mike Russell – amerykański gitarzysta i zdobywca Statuetki Grammy oraz Jennifer Batten legendarna gitarzystka Michaela Jacksona. Współpracowała również z Brianem Fentressem czarnoskórym wokalistą zwanym „Ambasadorem Muzyki Gospel w Polsce”. W 2015 roku okrzyknięta „Nadzieją polskiego jazzu”, zaśpiewała na płycie „Oblicza jazzu”, a w 2017 roku wydała swoją autorską płytę „Czekając na miłość”, która otrzymała status Złotej Płyty. W 2018 roku, w rankingu I Programu Polskiego Radia, otrzymała tytuł: „Jazzowy Polski Debiut 2017 roku” i znalazła się wśród laureatów dolnośląskiego konkursu „Osobowość Roku” w kategorii Kultura.

Gabriel Fleszar – wokal i gitara. Ponad 10 lat temu wydał 3 płyty, nagrał dwa z największych polskich przebojów i został okrzyknięty „idolem nastolatek”. Obecnie odradza się niczym „feniks z popiołów” prezentując na scenie swoje niezwykłe umiejetności wokalno – instrumentalne. Gabriel Fleszar na swoim koncie ma występy z wieloma gwiazdami muzycznej sceny polskiej i ogólnoświatowej. Obecnie koncertując z Patrycją „PatiKa” Kamola zbiera bardzo dobre recenzje jako muzyk wszechstronnie uzdolniony i obdarzony niezwykle ciekawym głosem.

Obok nich w zespole PatiKa występują znani z wielu scen pop – rockowych muzycy:

perkusja – Jarosław Marszałek, gitary – Łukasz Parlicki, piano – Jakub Gościniak, bas – Michał Kuźmicki.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułALE ODJAZD!!!
Następny artykułDREAM, AMBIENT, CZAD…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here