Aktywnie dla kobiet w Koperniku

802

Dzień Kobiet wypada ósmego marca, ale taki prawdziwy dzień kobiet, to dzień, który panie poświęcają tylko na własne przyjemności. I taki dzień wydarzy się 10. marca w legnickim Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik”.

Punktualnie w południe wystartują warsztaty tylko dla pań. Organizatorzy zadbali o stworzenie możliwości spalenia kalorii po ósmomarcowych czekoladkach i zapraszają na warsztaty kręgosłup lubi tańczyć oraz zdrowy kręgosłup z elementami jogi.

Dla pań relaksujących się przy tworzeniu małych dzieł sztuki, zaplanowano warsztaty scrapbookingowe, w trakcie których zostaną stworzone przepiękne przepiśniki, warsztaty rękodzieła, z których panie wyjdą bogatsze o własnoręcznie wykonane elementy biżuterii, zajęcia w ramach hortiterapii (łac. hortus – ogród), na których zostaną wykonane wyjątkowe kompozycje z wykorzystaniem roślin i zastawy stołowej oraz warsztaty plastyczne, których efektem końcowym będą namalowane różnymi technikami kwiatowe obrazy.

W najbliższą sobotę nadarzy się też okazja do przejrzenia swoich szaf i przewietrzenia ich z ubrań, które już nie cieszą, jak dawniej. Takie ciuchy aż się proszą, żeby spakować je do walizki i wybrać się do SDK „Kopernik”, gdzie przy kawie i ciastkach być może uda się je wymienić na… inne ubrania lub biżuterię. Będzie to prawdziwe wiosenne wietrzenie szaf. Mile widziane również akcesoria dziecięce, bo wśród pań jest przecież mnóstwo mam.

Specjalnie dla mam, które nie mają z kim zostawić dzieci, żeby wziąć udział w sobotnich warsztatach, SDK „Kopernik” otwiera Maluchownię, do której będzie można przyprowadzić swoje dziecko od 5. roku życia, aby miło spędziło czas na zabawie z instruktorami „Kopernika”.

Dla najmłodszych mam i ich pociech do 12. miesiąca życia zaplanowano warsztaty Wygibasy – mamy i bobasy i jak sama nazwa mówi, będą to zajęcia poprawiające kondycję i koordynację ruchową mamy, przy dobrej zabawie maluszka. Całość zakończy się nauką masażu, którym mamy uszczęśliwią swoje maleństwa.

Szczegółowe informacje i zapisy w SDK „Kopernik”.

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułFOTOGENICZNIE
Następny artykułMŁODA KULTURA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here