ŁADNIE GRAJĄ

671

Legnicki, zimnofalowy,   Cabaret Grey mocno wchodzi w 2018. Przed Państwem premiera nowego singla o tytule „Freezing Point”.

W przestrzeniach internetu możemy już podziwiać teledysk do jednego z utworów promującego materiał – „Almost Frantic”:

 

Cabaret Grey tworzą muzycy związani z legnicką i wrocławską sceną niezależną (m.in. zespołami This Cold oraz Nacht und Nebel), w teledysku wyraźnie dają upust swojej fascynacji architekturą Legnicy.

Wprawdzie nie są starzy, ale jak twierdzą, tęsknią (czasem) za klimatem lat 80, ubiegłego wieku. Nie wiem za bardzo z jakiegoż to powodu, ale  z faktami się nie dyskutuje.

Premiera „Freezing Point” przypada na 10 marca i wtedy też będzie można go zakupić na stronie internetowej wydawcy (www.mirrorphobic.pl), ale także na koncertach zespołu, np. 24 marca w legnickiej Spiżarni, gdzie zespół wystąpi przed legendą „zimnej fali”, zespołem Made in Poland. Na mini-trasie promującej nowy materiał zespół odwiedzi także dwa miasta w Niemczech: 15 marca Fürth , 10 marca Görlitz. Niemcy z zgorzeleccy rockfani – do boju!

BRZMIENIE MIASTA  poleca  tego allegro…  upss, poleca  ten zespół,   bo nasza redakcja lubi taką muzykę, a CABARET GREY od lat nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu. To muzyka z klasą, choć  nigdy nie zawojuje list przebojów. I dobrze.

 

www.mirrorphobic.pl – wydawca
Darek Borowiec
fot. Andrzej Markiewicz (arch zespołu)
UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułHENRY NO HURRY!
Następny artykułGITARATON STARTUJE

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here