Zespół Bella Sound

436

DOMINIKA – szefowa 😉
z dźwiękiem za pan brat, nawet obcym, bo jest absolwentką filologii angielskiej – specjalizacja tłumaczenia – na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie, gdzie miała również zajęcia z fonetyki prowadzone zarówno po polsku jak i po angielsku.
Pracowała m.in. jako dowódca stanowiska dowodzenia w poważnej firmie, od roku 2006 w wolnych chwilach statystuje i gra epizody na planie filmowym (seriale, filmy, reklama) współpracując z agencjami Agencja Zgrani, Studio ABM, Edwin Film, Polot Media. Wypasała owce i pracowała (nooo, próbowała 😉 ) za biurkiem w Fundacji Ekologicznej „Zielona Akcja”.
W 2007 roku odbyła radiowe warsztaty dziennikarskie w Polskim Radiu Wrocław. W 2013 roku w ramach FIO z Klubem Seniora Złota Jesień w Czernicy realizowała, między innymi dźwiękowo, film dokumentujący projekt międzypokoleniowy.
Uczestniczyła wielokrotnie w warsztatach emisji głosu prowadzonych przez – Pana Dariusza Lecha (absolwent PWST, pracował w Teatrze Współczesnym we Wrocławiu, w International School of Theatre Anthropology kształcił techniki ekspresji ciała i głosu, od 2000r wykładowca dramy i emisji głosu na wydziale logopedii Uniwersytetu Wrocławskiego, aktor i pedagog teatralny – współpracuje z teatrami off’owymi w Polsce i Włoszech, trener głosu, dramy i komunikacji, autor oryginalnej metody wydobywania głosu zwanej „Głosem organicznym”).
Od roku 2012    Dominika Rudowicz poznawała  zasady funkcjonowania studia nagrań na przykładzie studia Sonda w Kaliszu – Pana Dariusza Sosińskiego, aktora, realizatora reklam radiowych, komercyjnych i słuchowisk.
W roku 2020 oraz 2022 brała udział w warsztatach dotyczących branży muzycznej, organizowanych we Wrocławiu przez Borówka Music.
W 2022 roku ruszyła z projektem BELLA SOUND!


Zespół Bella Sound i osób/firm współpracujących to profesjonaliści. W tym gronie są m.in.:
Jolanta Mensfeld (właścicielka firmy eventowej Yoma, kanału internetowego Silver Star Inwestycje Kobiecym Okiem oraz studia nagrań w Legnicy, organizatorka konferencji MetalVerse)
Dariusz Sosiński (aktor, realizator nagrań, prawa ręka  w Bella Sound 😉 )

Krzysztof Pawlik (właściciel firmy Stream Media, twórca wideo, realizator radiowy, muzyk wielu  eksperymentalnych projektów, prezentowanych w całej Europie, m.in.  Inire, wieloletni realizator  dźwięku w Teatrze Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, organizator  Festiwalu Intermediale)

Daniel Zieliński (DJ, realizator  dźwięku oraz frontmen zespołu The Vets)
Dariusz Lech (aktor, wykładowca dramy i emisji głosu, realizator wielu projektów dźwiękowych, właściciel Lala Teatr w Kryształowicach)

UDOSTĘPNIJ
Poprzedni artykułVets na bandcamp
Następny artykułKOMPETENCJE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here